Majutus Tuulikus

Kujutle end ärkamas mugavas voodis, kus Sind paitavad kardinate vahelt piiluvad päikesekiired. Akent avades naeratab Sulle vastu tõusev päikeseratas ja mõnus meretuul sasib õrnalt juukseid. Kogu ümbritsev loodus – linnud, rohutirtsud, kadakad ja meri – ütleb Sulle “Tere hommikust!”

Ohessaare tuulik on taasehitatud aastal 2010, täpselt sellele kohale, kus vanasti kõrgus pukk-tuulik. Meie külaliste käsutuses on kogu tuulik – esimesel korrusel asub eestuba ning teisel korrusel on magamistuba kahele.

Allkorrusel on ühekohaline diivan, kuid vajadusel saame paigutada veel kaks lisakohta. Seega kokku on võimalik tuulikus ööbida viiel inimesel.

Tuuliku kõrval asub bio-wc ning dushist tuleb päikesesoe vesi. Õnneks on Sõrve kõige päikesepaistelisem koht Eestis, seega ei tasu muretseda :) Tuulikus elekter puudub aga päeval saab kasutada kohvikust.

Hinnad:
* üks öö 60€ / 2-le inimesele
* lisakoht 20€
* Laps kaisus: tasuta

* Lemmikloom – 10€ . Oodatud on hästikäituvad lemmikloomad, kellel on kaasas oma magamisalus või -majake.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>